Preskočiť na obsah
tímová študovňa

Tímová študovňa a študovňa pri hale služieb

Tímová študovňa, ktorá sa nachádza na Hlavnej 10 na poschodí, vedľa študovne periodík a noriem, PATLIB Košice, je vybavená pre tímovú prácu 4-8 používateľov knižnice (rokovací stôl s 8 stoličkami, flipchart, magnetické popisné tabule, látkové tabule, wifi pripojenie). Jej využívanie je bezplatné, potrebná je však rezervácia miestnosti, ktorú môžete vykonať telefonicky na čísle 0918245875, prostredníctvom emailu na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., alebo vyplnením rezervácie.

Študovňa je prístupná v čase otváracích hodín študovní na 2.NP. Študovňu si môžete rezervovať na 3 hodiny, dlhší čas je potrebné dohodnúť s konzultačnou službou študovní. Rezervácia bude zrušená, ak sa používatelia nedostavia do 15 minút po uplynutí začiatku rezervovaného času.

Počas pobytu v tímovej študovni môžete využiť možnosť prípravy vlastných nápojov (čaj, káva), k dispozícii pre používateľov je varná kanvica, šálky, poháre a cukor. Po použití kuchynky je potrebné ju vrátiť do pôvodného stavu. V tímovej študovni platí zákaz konzumácie jedál.

Pri odchode používatelia dajú študovňu do pôvodného stavu a svoj odchod nahlásia konzultačnej službe na 2.NP. Zodpovednosť za škodu spôsobenú nesprávnou manipuláciou alebo nesprávnym užívaním nesie používateľ, na ktorého bola tímová študovňa rezervovaná.

tímová miestnosť, Hlavná 10, poschodie (1)
tímová miestnosť, Hlavná 10, poschodie (2) 
tímová miestnosť, Hlavná 10, poschodie (3)
tímová miestnosť, Hlavná 10, poschodie (4) 
Študovňa pri hale služieb

Pre prácu v skupine je možné využiť aj študovňu pri hale služieb („salónik“). Používanie študovne je pre používateľov knižnice bezplatné a nie je podmienené rezerváciou. Študovňa je vybavená pracovnými stolmi a stoličkami, popisnou tabuľou, plátnom, podstavcom pre premietacie zariadenie a wifi pripojením. Na požiadanie (1 deň vopred) je možné poskytnúť pre skupinu používateľov aj premietacie zariadenie. V študovni platí zákaz konzumácie jedál.