Preskočiť na obsah
Jesenná súťaž s romantickými útekmi

Jesenná súťaž s romantickými útekmi

Máme víťazov
Veľmi sa tešíme, že vás naša jesenná súťaž s romantickými útekmi oslovila. Z takmer 50 zapojených súťažiacich so správnymi odpoveďami sme vyžrebovali týchto dvoch víťazov: Zuzana Bernathova a Ľuboslav Ilečko. Srdečne gratulujeme. Ostatní nezúfajte, tento rok ešte budete mať príležitosť s nami súťažiť.

Správne odpovede:

  1. 1. Koľko stojí publikácia Dejatelia východného Slovenska II ?
  2. 25€
  3. 2. V ktorý deň prebieha v Nemeckej knižnici GI jazykové okienko?
  4. V pondelky
  5. 3. Akú kapacitu má tímová študovňa?
  6. max. 8 používateľov
  7. 4. Na akej adrese sídli študovňa historických fondov a regionálnej literatúry?
  8. Pri Miklušovej väznici 1, 042 30 Košice
  9. 5. Aký je emailový kontakt na našich konzultantov?
  10. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Počas jesenných, chladných večerov možno oceníte únik do zaujímavých destinácií. Vďaka našej súťaži môžete spoznať bližšie turisticky vyhľadávané miesta a oboznámiť sa s ich tradičnou kuchyňou, hoci len sprostredkovane. Pre dvoch výhercov máme po tri knižné tituly od britskej spisovateľky Julie Caplinovej z jej série Romantických útekov. Navštíviť tak môžete kolísku hygge Kodaň, nepredvídateľný Island, či energické Tokio. Ceny do súťaže venovalo vydavateľstvo Grada.

Tento týždeň to bude rok, čo sme pre vás spustili novú webovú stránku, v rámci súťaže by sme chceli otestovať, ako sa na nej viete orientovať. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, je potrebné, aby ste správne odpovedali na naše súťažné otázky. Všetky odpovede by ste mali vedieť rýchlo a jednoducho vyhľadať na našej webstránke. Súťažiť môžete do 16. októbra, výhercov vyžrebujeme v pondelok 17. októbra. Ak by ste sa chceli o knihách dozvedieť viac, môžete si pozrieť náš krátky článok.

štatút súťaže